Studia MBA w UNS

Zakończenie Obrony Prac Dyplomowych na Studiach Executive MBA i Executive DBA!
Z wielką radością ogłaszamy, że zakończyły się obrony prac dyplomowych na kierunkach Executive MBA i Executive DBA w Uczelni Nauk Społecznych!
Chcemy serdecznie pogratulować wszystkim naszym ambitnym słuchaczom, którzy z sukcesem obronili swoje prace. To ogromne osiągnięcie jest dowodem ich ciężkiej pracy, zaangażowania i determinacji. Jesteśmy dumni z Waszych sukcesów i z niecierpliwością czekamy na Wasze dalsze osiągnięcia w świecie biznesu i nauki. Dziękujemy również naszym wybitnym wykładowcom i promotorom za ich nieocenione wsparcie i prowadzenie naszych słuchaczy przez cały proces edukacyjny. Wasza wiedza i doświadczenie są nieocenione! 
Teraz na naszych słuchaczy czeka graduacja, która będzie ukoronowaniem ich trudu i zaangażowania.
To wyjątkowy moment, który warto świętować. Życzymy naszym absolwentom wszelkiej pomyślności na dalszej drodze zawodowej oraz wielu kolejnych sukcesów! 
Czy wiesz, że nasze programy Executive MBA i Executive DBA są prowadzone przez praktyków zgodnie z programem opartym o Case Study? W Uczelnia Nauk Społecznych zajęcia praktyczne to 80% całego programu. Dowiedz się więcej o naszych kierunkach i dołącz do grona przyszłych liderów!
Więcej informacji na: https://executive-mba.pl
Kontakt: mba@uns.lodz.pl
Telefon: 697-504-463

Aktualności