Studia MBA w UNS

Podsumowanie Wielkiej Uroczystości Graduacji! 
W dniu 22.06.2024 mieliśmy przyjemność świętować zakończenie drogi edukacyjnej naszych absolwentów Executive MBA i Executive DBA w Uczelnia Nauk Społecznych. Gratulujemy każdemu z Was! Wasza determinacja i ciężka praca przyniosły owoce i zasługują na najwyższe uznanie.
Ceremonia odbyła się w eleganckim i prestiżowym Monopolis w Łodzi, co było idealnym miejscem do uczczenia tego ważnego etapu w Waszym życiu. Dziękujemy wszystkim obecnym, którzy swoją obecnością zaszczycili to wydarzenie.
Pan Leszek Klimas, Mistrz Świata sylwetki atletycznej, mówca motywacyjny i przedsiębiorca wygłosił inspirujący wykład pt. “Droga do Biznesowego Sukcesu: Siła Motywacji i Determinacji”, który niewątpliwie dodał wartości naszemu spotkaniu i zmotywował wszystkich do dalszego rozwoju i dążenia do celów.
Część artystyczną wieczoru uświetniła wyjątkowa Tatiana Okupnik wraz z Bartek Grzanek i Marcinem Jagiełło, którzy swoim talentem i charyzmą dostarczyli nam wielu wzruszeń i radości. Dziękujemy za niezapomniane emocje muzyczne!
Chcielibyśmy również podziękować za niezapomnianą atmosferę podczas wydarzenia. Wasza obecność sprawiła, że było to popołudnie pełne emocji, radości i dumy.
Do zobaczenia na kolejnych etapach Waszego rozwoju i kolejnych uroczystościach! 

Aktualności