Studia MBA w UNS

Trzecia edycja Executive MBA: New Management in Architecture & Engineering realizowany przy współpracy z Wielkopolską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa wystartowała z sukcesem!
20 kwietnia 2024 roku odbyło się uroczyste otwarcie trzeciej edycji studiów podyplomowych Executive MBA w sali konferencyjnej Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa (WOIIB). Program ten jest efektem współpracy akademickiej z Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi.
Otwarcie studiów zaszczycili swoją obecnością znaczące postacie świata nauki i biznesu, w tym:
  • dr inż. Andrzej Kulesa, przewodniczący Rady WOIIB,
  • Jego Magnificencja dr Piotr Domżał, Rektor UNS,
  • mgr Katarzyna Karkoszka Jurczyk, MBA – Prorektor UNS
Zajęcia inauguracyjne poprowadził dr arch. Tomasz Śniegula, DBA, który z pasją wprowadził studentów w tematykę zarządzania projektami budowlanymi, łącząc teorię z praktycznymi przykładami.
Władze UNS i WOIIB powitali 80 słuchaczy, którzy w tym roku, podzieleni na grupy, podejmują wyzwanie zdobycia specjalistycznej wiedzy menadżerskiej.
Executive MBA to program stworzony dla liderów przyszłości, łączący teorię z praktyką w realiach współczesnego biznesu. To doskonała okazja, by rozwijać swoje umiejętności zarządzania i przywództwa pod okiem doświadczonych nauczycieli akademickich oraz praktyków biznesu.
Życzymy wszystkim słuchaczom trzeciej edycji studiów Executive MBA wielu sukcesów, owocnej nauki oraz inspirujących doświadczeń, które przełożą się na ich przyszłe kariery zawodowe.

Aktualności