Studia MBA w UNS

Z przyjemnością ogłaszamy fascynujące partnerstwo Uczelni Nauk Społecznych z renomowanym przedsiębiorstwem NT Group Systemy Informatyczne! Wspólnie z radością informujemy, że NT Group zostaje partnerem studiów Executive MBA: Zarządzane w IT na naszej uczelni.
Jesteśmy podekscytowani możliwością łączenia sił z NT Group, uznawanym liderem w dziedzinie technologii informatycznych. Ta innowacyjna współpraca pozwoli naszym studentom Executive MBA zdobyć nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności niezbędne w dynamicznym środowisku biznesowym.
Studia Executive MBA to wyjątkowa szansa dla profesjonalistów z obszaru zarządzania IT, którzy chcą rozwijać się w świecie nowoczesnych strategii biznesowych. Dzięki partnerstwu z NT Group Systemy Informatyczne, nasi słuchacze zyskają dostęp do unikalnych doświadczeń i eksperckiej wiedzy jednego z czołowych graczy na rynku.
Wspólnie z NT Group Systemy Informatyczne jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie wspierania rozwoju liderów branży IT. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia naszych kanałów informacyjnych, gdzie będziemy udostępniać więcej szczegółów na temat tej ekscytującej współpracy.
Z radością witamy NT Group w naszej społeczności edukacyjnej i czekamy na owocną i inspirującą podróż razem!
OFERTA SZKOLEŃ EKSPERTSKICH NT GROUP – kliknij

Aktualności