Studia MBA w UNS

Duma i Prestiż – Inauguracja Studiów Executive MBA i Executive DBA! 

W dniu 19.01.2024 mieliśmy niepowtarzalną przyjemność gościć słuchaczy na uroczystych zajęciach inauguracyjnych dla kolejnych grup studiów Executive MBA i Executive DBA.
Ten wyjątkowy dzień był pełen inspiracji, nowych możliwości i prestiżu! Podczas tego niezwykłego wydarzenia, naszych słuchaczy gościli:
JM Rektor UNS dr Piotr Domżał, MBA
Prorektor mgr Katarzyna Karkoszka Jurczyk, MBA
Zajęcia inauguracyjne dostarczyły nie tylko cennej wiedzy, ale także otworzyły drzwi do fascynującego świata biznesu i zarządzania. To z pewnością czas, w którym uczestnicy nabiorą umiejętności i doświadczeń niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w swojej karierze. 
Po intensywnym dniu nauki wszyscy zaproszeni słuchacze mieli okazję zintegrować się podczas uroczystej kolacji w wyjątkowej atmosferze restauracji Farina Bianco – Piłsudskiego.
To było nie tylko spotkanie towarzyskie, ale także okazja do wymiany pierwszych wrażeń i planowania przyszłych projektów. 
Dziękujemy Państwu za udział w tym niezwykłym dniu! Razem tworzymy społeczność ambitnych jednostek gotowych podjąć wyzwania i osiągnąć najwyższe cele. Czekamy z niecierpliwością na fascynującą podróż, która na studiach w Uczelnia Nauk Społecznych jeszcze przed nami! 

Aktualności