Studia MBA w UNS

Wspaniałe wieści! Wygraliśmy licytację charytatywną podczas prestiżowego wydarzenia Mastermind – Lider Jutra, zorganizowanego przez Dr Milena Anna Golda – Forum Biznesu Polska. Odbyło się ono w dniu 19 stycznia 2024 w nowoczesnych wnętrzach Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej w Warszawie. 
Chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom Mastermind – Lider Jutra za stworzenie platformy, która nie tylko promuje liderów przyszłości, ale także umożliwia wsparcie dla szlachetnych celów charytatywnych. To właśnie dzięki takim inicjatywom możemy wspólnie działać na rzecz dobra społecznego.
Cała kwota, która została pozyskana podczas licytacji, będzie przeznaczona na WOŚP. Dzięki naszym wysiłkom i wsparciu społeczności akademickiej, możemy rzeczywiście zmieniać życie innych ludzi.
Jesteśmy dumni, że nasza Uczelnia może być częścią tego szlachetnego dzieła, a zwycięstwo w licytacji to nie tylko sukces naszej społeczności, ale przede wszystkim dowód, że wspólnymi siłami możemy wpływać na pozytywne zmiany w świecie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego osiągnięcia. Razem tworzymy lepszą przyszłość!

Aktualności